اطلاعیه مهم: تغییر رجیسترار دامنه های بین المللی

  • Saturday, 19th October, 2013
  • 07:14am
همانطور که کم و بیش زمزمه هایی در این زمینه شنیده می شد، با توجه به تبدیل شدن شرکت ثبت کننده دامنه های بین المللی ResellerClub - Directi به یک شرکت امریکایی، قوانین این رجیسترار در حال بروز شدن با توجه به قوانین عمومی کشور امریکا است.

در نتیجه با توجه به تحریم های امریکا علیه ایران، بمنظور جلوگیری از ایجاد هرگونه اختلال برای شما کاربران عزیز، ما در حال مذاکره با سایر رجیسترار های اروپایی و آسیایی جهت انتقال کلیه دامنه ها به یک رجیسترار مطمئن دیگر هستیم.

با پیگیری های انجام شده با ICANN، این موضوع هیچ اختلالی برای دسترسی به وب سایت شما و کارایی دامنه شما ایجاد نخواهد کرد و هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

توجه داشته باشید تا اتمام روند انتقال دامنه ها به رجیسترار جدید، امکان انتقال دامنه بین اکانت های ResellerClub، انتقال دامنه به رجیسترار جدید، انتقال دامنه از رجیسترارهای دیگر به ResellerClub، تغییر نام و آدرس و فعال شدن Privacy Protection ممکن نخواهد بود. با این حال تمامی این موارد بمنظور انتقال سریعتر و بهتر دامنه ها صورت می پذیرد و پس از انجام انتقال دسترسی به تمامی این قابلیت ها مجددا امکانپذیر خواهد شد.

از شما کاربران عزیز خواهشمندیم با مراجعه به همین اطلاعیه در روزهای آینده نتایج مذاکرات ما را با رجیسترار ها و رجیستری پیگیری فرمایید. 
« برگشت